İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisiyiz.

Bugün bulunduğu konum itibariyle MET-AY Bilişim Ltd.Şti. sorumluluk ve yükümlülüklerinin bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir.

MET-AY Bilişim Ltd. Şti.' nin amacı bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, tanıtımlarını en uygun-doğru ve etkili şekilde yapmak, yeni dünyalara açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli iletişim ve etkilişim aracı haline gelen İnternet' te yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.

MET-AY Bilişim Ltd.Şti. İnternet konusunda çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur.
Bu hizmetler;
  • Paket Yazılımlar
  • Web Tasarım İşlemleri
  • Sunucu İşlemleri
  • İnternet Tabanlı Yazılım Geliştirme Verdiğimiz hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiyi ilgili konu başlıkları altındaki sayfalarımızdan edinebilirsiniz.
- Met-Ay Bilişim Tasarım Yazılım Ltd.Şti.

İnternet Tabanlı Yazılım Geliştirme Verdiğimiz hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiyi ilgili konu başlıkları altındaki sayfalarımızdan edinebilirsiniz.

- Met-Ay Bilişim Tasarım Yazılım Ltd.Şti.

Katıldığımız Fuarlar
Travel Turkey İzmir 2015
Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic.A.Ş. ve İZFAŞ / İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜLTÜR VE SANAT İŞLERİ A.Ş ortaklığıyla 9.kez 10-13 Aralık 2015 tarihleri arasında fuarizmir / Gaziemir’de gerçekleşmiştir. Fuarımızın Yeni FUAR ALANI’na taşınmasıyla birlikte fuar bu yıl iki katı daha büyük bir alanda gerçekleşmiştir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, geçtiğimiz yıl ciddi katılımcı ve ziyaretçi sayılarına imza atarak dikkatleri üzerine toplamıştır.
Travel Turkey İzmir Fuarı kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da, dünyanın çeşitli ülkelerinden katılımcı firmalarla işbirliği yapmak için farklı destinasyonlardan tur operatörleri, seyahat acentaları satın alıcıları ile turizm basını fuarı ziyaret etmiştir.


Travel Turkey İzmir 2014
Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB, Uluslararası fuar organizatörü Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. ve İZFAŞ ortaklığıyla 8.kez 04 - 07 Aralık 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleşti.
Tüm dünyayı etkileyen ekonomik krize rağmen büyümesini sürdüren Türk turizm sektörünün; başarılı organizasyonu, seçkin konukları ve etkin konferans programı ile ön plana çıkan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Konferansı,nceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam etti.
Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, her yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yaptı.
Met-Ay E-Ticaret Yazılımları olarak 2. Hol Stand C 142'de yerimizi aldık. Bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

EMITT 2015 – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı
Yeni bir katılımcı ve ziyaretçi rekoru kıran 19. EMITT Fuarı, 71 ülke ve 4.550 katılımcı kurum, kuruluş ve beldeyle coşkulu bir katılıma sahne oldu. Türkiye ve dünya genelinde 64.350 profesyonel turizmciyi ağırlayan EMITT Fuarı, 77.750 tatilcinin de katılımıyla toplam 142.100 kişi tarafından ziyaret edildi.
22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında 19’uncusu düzenlenen EMITT Fuarı, kongre turizmi, kışve outdoor sporları turizmini de gündemine alarak turizm fuarcılığında yeni bir ilke imza attı ve gerek profesyonel ziyaretçi gerekse tatilci ziyaretçi sayısıyla yeni rekorlar kırarak tamamlandı. 71 ülke ve 4.550 kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla gerçekleşen 19 EMITT Fuarı, 64.350’si profesyonel, 77.750’si tatilci olmak üzere toplam 142.100 kişi tarafından ziyaret edildi.
Met-Ay E-Ticaret Yazılımları olarak 3.Hol Stand 3531de yerimizi aldık. Bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz

×